Teke Grup

Misyonumuz & Vizyonumuz

Teke Grup ailesi olarak müşterilerimizin asıl işlerine kanalize olmalarını sağlamak adına yüksek standartlarda hizmet sağlayıcı tarafında var olmak.

Sektörümüzde %100 yerli sermayeyi temsil edebilmek ve geleceğe emin adımlarla taşımak.

Çalışanlarımızda şirket aidiyetini hissettirmek.

Kalitemizi şirketin tüm fonksiyonlarında yaşatmak.

Müşterilerimize şeffaflık ve esneklik sunmak.

Sektörde Teke Grup’un duayen sıfatını uygun yerde kalmasını sağlamak.

Şirketimizin Türkiye genelinde tercih edilebilir hizmet sağlayıcı konumunda bulunmasını sağlamak.

Müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması hedefini muhafaza etmek.

Teke Grup Kalite Politikamız

Tek Elden,Çoklu Çözümler!

Sektörde tecrübeli kadromuzla hizmet kalitemizden ve başarıdan ödün vermeden, müşteri memnuniyeti sağlamaktayız. Genç, dinamik yapımız, insan hayatına saygımız yönetimini sürdürdüğümüz projelerin vazgeçilmez değerlerindendir.

Kalite ve Güçlü Yanlarımız

Sektörde uzun soluklu referanslar ve iş örnekleri, güçlü teknolojik alt yapı, yenilikçi ve esnek organizasyon, esnek finansal yapı, vizyon sahibi profesyonel yönetim, uzun yılların deneyimlerinden sağlanan Know-How.

Teke Grup

Çözüm Odaklı Yaklaşım

Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürün ve hizmet paketlerini, uzman kadromuz ile Türkiye genelinde, kurmuş olduğumuz sağlam yapımız sayesinde hızlı bir şekilde oluşturmaktayız.

Teke Grup

Sağlam Altyapı

Kendini sürekli yenileyen ve farklı ihtiyaçlara hızlı bir şekilde adapte olabilen gelişmiş alt yapımız sayesinde, son kullanıcılarımızın her türlü rapor, kayıt ve hizmet sonuçlarına ilişkin dokumanı güvenli ve kişiye özel bilgilerle erişimin mümkün olabildiği bir yapıda saklıyoruz.

Teke Grup

Proaktif Bakış Açısı

Günümüzün bir adım ötesinde, ihtiyaçlardan ziyade beklentilere cevap verebilecek çözümler getiriyoruz.

Teke Grup

Uzman Tedarikçi Ağı

İnsana verdiğimiz önem doğrultusunda hizmet alacağımız tedarikçilerimizin seçiminde de aynı hassasiyeti göstererek, kalite standartlarını maksimumda tutacak çözüm ortaklarıyla işbirlikleri geliştirmekteyiz. Zincirin gücünün en zayıf halkası olduğunun bilincinde, müşterilerimizin beklenti ve memnuniyetini en üst seviyede tutacak, etik kuralların dışına çıkmayacak, kaliteli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş tedarikçilerimiz ile fark yaratan çözümler sunan bir iş modeli geliştirmeye devam ediyoruz.

Teke Grup Yönetim Merkezi

Halaskargazi Caddesi
Zafer Sokak No:12/A
Osmanbey/Şişli/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz.. bilgi@teke.com.tr 0 (212) 225 10 75