Gıda ve Tedarik Hizmetleri Banner
Teke Grup

Gıda ve Tedarik Hizmetleri

Teke grup çözüm ortaklarından ve çeyrek asıra yaklaşan tecrübesi ve lezzeti, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan hizmet anlayışıyla TEMAŞ Catering, toplu yemek sektöründe üst düzey hizmet veren önemli bir marka haline gelmiştir. Eğitimli ve deneyimli kadrosu, kaliteden ödün vermeyen yüksek standartları ve en iyi malzemelerle en lezzetli yemekleri sunmak prensipleri ile “catering” sektöründe yüksek memnuniyeti sağlayabilen bir firma olmayı başarmıştır. Mutfakta kaliteyi teknolojiyle birleştiren TEMAŞ Catering, müşteri talepleri doğrultusunda firmalara özgü mutfaklar da kurmakta ve isteğe bağlı özel menülerle, müşterilerine özel alternatifler oluşturabilmektedir.

Dünya mutfağının lezzetlerini, kaliteli hizmet ve dürüst çalışma prensibiyle müşterilerine sunan Teke Grup ve Temaş gıda Catering, sektörde aranan isim olmayı başarmıştır.
Teke Gıda ve Tedarik Hizmetleri

Yerinde Üretim

Catering ekibi olarak, Türkiye'nin her noktasına, müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçlarına uygun mutfak dizayn ediyoruz. Kurumunuzun mutfağında, uzman aşçılarımız, servis elemanlarımız, profesyonel ekibimiz ve donanımlı ekipmanlarımız ile üretim yaparak sizleri lezzetli yemek ve kaliteli hizmetle buluşturuyoruz.
Teke Gıda ve Tedarik Hizmetleri

Taşımalı Yemek

Türkiye’nin birçok farklı noktasında yer alan üretim merkezlerimizde, uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından üretilen enfes yemekler, termoboxlar içerisinde, izolasyonlu özel araç filosu ile zamanında, pratik ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır
Teke Gıda ve Tedarik Hizmetleri

Organizasyon

Catering, toplu davetlerde, açılışlarda, kokteyllerde olduğu gibi özel günlerinizde de farkını ortaya koyarak size ve konuklarınıza unutulmaz bir lezzet şöleni yaşatıyor. Çeyrek asırdır hizmet veren Catering, davete uygun menüler ve estetik sunumlarıyla catering alanındaki tecrübesini ortaya koymaktadır.
Gıda ve Tedarik Hizmetleri İçerik 1 Gıda ve Tedarik Hizmetleri İçerik 2
Teke Grup Yönetim Merkezi

Halaskargazi Caddesi
Zafer Sokak No:12/A
Osmanbey/Şişli/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz.. bilgi@teke.com.tr 0 (212) 225 10 75