İlaçlama Hizmetleri Banner
Teke Grup

İlaçlama

Böcekler çok çeşitli olmakla birlikte, tüm türlerinin insanlara zararı bulunmaktadır. Doğrudan ya da dolaylı şekilde zarar veren bu canlılara karşı önlem almak büyük önem taşır. Zira haşereler ile mücadele yaşam kalitenizi etkileyen bir işlemdir. Böceklerle uğraşarak vakit kaybı yaratmaktansa haşere kontrol servislerine başvurup hizmet talebinde bulunmanız daha sağlıklı olacaktır. Ev, ofis , işyeri, fırın gibi alanlarda yaygın şekilde görülen ve gerek besin maddelerine zarar vererek sindirim yolu problemlerine yol açan; gerekse solunum yolu hastalıklarının oluşmasına ve alerjilere neden olabilen böcekler, insan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Pire, bit, tahtakurusu gibi, kan emerek beslenen ve viral hastalıklar ile alerjik reaksiyonlara yol açabilen parazitler, insan ölümüne dahi yol açabilmektedir. Bunun yanı sıra zararsız gibi görülen sinekler ve gider böcekleri milyonlarca bakteri yayarak, sağlık problemlerine neden olmaktadır. Dolayısıyla sağlığı korumak ve tahtakurdu, güve, fare gibi canlıların oluşturabileceği maddi zararları önlemek için böcek ilaçlama yaptırmak şarttır.

Yürüyen Haşere Kontrolü

Evlerde yapılan haşereleri etkisizleştirme ve yok etme uygulamaları çok önemlidir. Yaşam alanlarının başında gelen evlerde, sağlık açısından tehlike oluşturan haşerelerin bulunmaması şart olduğu gibi, sağlığa zararlı kimyasal nitelikteki ilaçların kullanılmaması da önem arz eder.

Kemirgen Kontrol
Evinize gelen davetsiz misafirlerden kurtulmanın en güvenli ve sağlıklı yolu elbette ki bu işin ehli kişilerden yardım almanızla olacaktır. Böylece evde bulunduğunuz anlarda neler yapmanız gerektiği konusunda yardım alır farelerden kurtulduğumuzdan da emin olursunuz.

Web Raporlama

Çeşitli veri kaynaklarına bağlı çalışan raporlarının, web üzerinde yayımlanmasını sağlayan bir merkezi raporlama sistemidir.


Uçan Haşere Kontrolü

Uçan haşere kontrolü kapsamında, sivrisinek, karasinek, meyve sineği, lağım sineği hedef alınan zararlı türleridir. Yok etme ve/veya koruyucu amaçlı uçan haşere kontrolü kimyasal ve kimyasal olmayan yöntemler ile sağlanacaktır. Kimyasal kontrol kapsamında gerekli görülen yerlerde pulvarizatör ve sırt atomizeri yardımıyla sıvı insektisit uygulaması yapılacaktır.

Kuş Kontrolü

Kuş uzmanlarımız tesislerinizdeki zararlı kuşlarla mücadelede deneyimli kişilerdir. İşinizi bozmadan ve kuşlara zarar vermeden uygun maliyetli güvercin ve martı kontrol yöntemleri sunuyoruz.

Yabani Hayvanat Kontrolü
Tavşanlar ve gri sincaplar gibi hayvanların sıkı biçimde düzenlenmiş koşullar altında hassas kontrolüne katılıyoruz. Bu kontrol operasyonlarına katılan tüm çalışanlar, yüksek standartta özel niteliklidir. Uygulama, sadece deneyimli üst düzel personel tarafından yapılan kapsamlı bir saha araştırmasının ardından üstlenilmektedir. İlaçlama ve Kapanlama Fareler tarafından hem mobilyalara hem de teknolojik aletlere cihaz verilme olasılığı son derece yüksektir. Bu olasılığı minimuma indirmek ve her zaman için ev ile iş yerlerinin steril bir yapıya sahip olmasını sağlamak son derece önemlidir. Elektronik kapan kullanılması talep edildiği taktirde direkt olarak kapanlar geçiş noktalarına kurulacak ve farelerin rahatlıkla ulaşabilecekleri şekilde sistem kurulucaktır.
Teke Grup Yönetim Merkezi

Halaskargazi Caddesi
Zafer Sokak No:12/A
Osmanbey/Şişli/İstanbul

İletişim Bilgilerimiz.. bilgi@teke.com.tr 0 (212) 225 10 75